náhledy křižovatek

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

náhledy křižovatek

Příspěvekod mpětka v 21.5.2012, 21:56

Dobrý den, prosím o pomoc. Koupil jsem si novou nüvi 1490 a to mj. i proto, že u této navigace funkce řazení do jízdních pruhů a náhledy křižovatek. Po rozbalení jsem si samozřejmě hned s radostí s navigací hrál a zkoušel vyšechny ty proklamované funkce, ale ouha ... tyto dvě pro mně velmi podstatné funkce nefungují. V navigaci je předinstalovaná mapa City Navigator 2011.20. Nechal jsem vše, jak je z výroby. Musí tedy fungovat všechny funkce, které jsou slibovány, ne ? Zkoušel jsem simulovat trasu po D1 a nic, tyto funkce nejsou aktivní. To samé např. i na dálnici v Praze. Když jsem vyzkoušel trasu po dálnici v Rakousku, tak to funguje. Nikde se ale nepíše, že by tato funkce fungovala jen mimo ČR. Mám navigaci reklamovat ? Či dělám něco špatně a něco mi uniklo v nastavení ? Předem děkuji moc za pomoc.
Garmin Nüvi 760
Uživatelský avatar
mpětka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31.5.2008, 20:50
Bydliště: Jižní Čechy

Re: náhledy křižovatek

Příspěvekod lubpf v 14.6.2012, 18:03

Ahoj
Vydrž a zaktualizuj si mpu na nějakou novější (aktuálně je to 2013.10) tam to v Čechách funguje docela dost. Počítej ale jen se sjezdama a někde s nájezdama na dálnice.
lubpf
 
Příspěvky: 10
Registrován: 31.7.2007, 18:26

Re: náhledy křižovatek

Příspěvekod jajard v 20.6.2012, 17:17

ahoj,prosím o radu,nevím si už rady,mám úplně novou navigaci NUVI 1390 LMT a prostě ty náhledy nemůžu rozchodit,at už zkouším trasy kolem Paříže,Vídně,Mnichova nebo jiných velkých evropských měst mám i když procházím všechny křižovatky po cestě možnost ZOBRAZ.KŘIŽOVATKU stále zamrzlou,mapy už jsem dvakrát aktualizoval přes GarminMapUpdater a hlásí mi to že mám mapy aktuální/2013.10/Prosím poradte,chtěl bych to nějak rozchodit do července ....:))
jajard
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20.6.2012, 17:04

Re: náhledy křižovatek

Příspěvekod lubpf v 24.6.2012, 23:11

Ahoj
Ještě si zkontroluj jaký mapy máš zapnutý. Já jsem taky zjistil, že musím mít "zapnutý" (rozuměj zaškrtnutý) mapy CN 2013.10 3D(máš-li), 2013.10 normální a i nějakou DEM mapu která se mi tam nainstalovala taky. A právě bez ní mi náhledy nešlapaly.
Jinak další rady najdeš zde http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=1647
lubpf
 
Příspěvky: 10
Registrován: 31.7.2007, 18:26

Re: náhledy křižovatek

Příspěvekod jajard v 25.6.2012, 10:21

ahoj a díky moc,řešil jsem to dokonce z GARMIN PODPOROU přes mail a musím tedy říct že fakt super rychlá odezva,ale nakonec i tam mi doporučil zajet na prodejnu,že po mailu už taky nevěděl,tak jsem tam tedy zajel a je to v cajku,v mém případě jsem měl všechno správně jak to má být,ještě mi slečna říkala že nejsem první...ale že tenhle model už v paměti nic zbytečného neuchovává a že to bývá problém modelů starších.....stačilo pouze navigaci restartovat za pomocí stisknutí pravého spodního rohu displeje,přidržením a zároven s tím navigaci vypnout....po spuštění bylo vše v pořádku a ani jsem nestratil uložené data na plánovanou cestu...s pozdravem z Přerova Jarda
jajard
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20.6.2012, 17:04


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron