nejde aktualizace Nuvi 50LM

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod ppl v 29.12.2012, 23:42

Zdravím vás,

prosím, neuměl by mi někdo poradit, co mám dělat, když se mi nechce aktualizovat mapa?
Pořád mi to píše toto:

nüMaps Onetime™ City Navigator® Europe NT 2013
Spustili jste aktualizaci mapy, ale instalace nebyla dokončena. Vyhledejte staženou mapu a spusťte instalaci.

Nevím, kam se mi to stáhlo. A za druhé mi píšou, že si tu mapu mohu stáhnout znovu, ale když to zkouším, tak mi tam pak při té instalaci vyskakuje chyba, že klíč produktu není ten správný. Přitom jsem tu navigaci teď rozbalil z krabice. Měl by tam být Lifetime. Když bych teď odregistroval a znovu zaregistroval navigaci jako zařízení, myslíte, že by to pomohlo?

Díky za pomoc,

Jirka
ppl
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2012, 23:38

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod freewall v 30.12.2012, 8:08

Tak to je víc najednou, vezmu to od začátku, i když už některé kroky máš za se sebou:

1) Zde: https://my.garmin.com/mygarmin/login.htm?service=https%3A%2F%2Fmy.garmin.com%2Fmygarmin%2Fcustomers%2FmyGarminHome.faces
vytvořit účet a zaregistrovat navigaci - nevím jak dnes, dříve býval problém mezi S/N (čili výrobním číslem) a UID přístroje - tak pozor co to po tobě chce
2) zaregistrovat si kartu Lifetime - na té kartě je odkaz pro registraci karty.... no a pak už nic nebrání stáhnout mapu - přihlásím se do účtu Garminu, kliknu "Mé aktualizace" nebo na "My dashboard" - ze všeho nejříve ti to bude nutit stáhnou a instalovat Communicator Plugin - ten musíš no a pak postupovat podle toho co ti napovídá. Z garminu mám doporučení nevyužívat k aktualizaci "Lifetime updater" (nebo tak nějak - ale "Lifetime" v názvu určitě je), ale "Web Updater", který najdeš zde: http://www8.garmin.com/support/collection.jsp?product=999-99999-27, pak, pokud chtít stahovat a instalovat POI odsud, tak potřebuješ POI Loader - zde: http://www8.garmin.com/support/collection.jsp?product=999-99999-12

Tak asi tak... (já už garmina nemám, takže to nevidím před sebou, ale snad ti to pomůže, pokud ne samozřejmě se obrať, určitě poradíme jak dál
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod ppl v 30.12.2012, 12:43

Děkuji za radu,

včera už jsem si přístroj zaregistroval, takže účet tam mám. Novou verzi software mi to stáhlo a právě při tom stahování map to nějak selhalo. V účtu mám napsáno, že mapa Lifetime byla stažena, dokonce se u ní objevil i osmimístný klíč. Ale u aktualizace mi to píše pořád to samé...že nebyla dokončena. Nicméně, když chci mapu třeba odemknout, nejde to. Asi, až budu mít čas, hodím sem nějaké printscreeny, protože to moc popsat neumím :) Jinak lifetime už se prodával v rámci přístroje, žádný disk nebo kód jsem na něj v balení nedsotal...
ppl
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2012, 23:38

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod freewall v 30.12.2012, 17:12

Máš pravdu, že se špatně diskutujeme, screenshoty by byly dobré, mapa by měla normálně stahovat x-krát, pokud ti to neumožňuje znovu stáhnout, tak nevím. Ten odemykací kod slouží k odemknutí v MapSource v PC a v následném odeslání do navigace. Uvidíme, v nejhorším pomůže podpora - http://www.garmin.cz/kontakty/
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod Rubic v 30.12.2012, 18:03

Zdravím, Nuvi 50 se prodává ve dvou variantách. Freewall předpokládá, že máte Lifetime na mapu Evropy. Je to tak?
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod freewall v 30.12.2012, 18:13

Dík Rubicu za zapojení, přepokládám, že má LT, protože se o tom zmínil, ale pravdou je, že předem je lepší se přesvědčit než řešit něco, co je jinak :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod ppl v 30.12.2012, 18:20

Ano, je to tak...mám Lifetime. Jdu na ty screenshoty...
ppl
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2012, 23:38

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod ppl v 30.12.2012, 20:23

Tak už mi to šlo. Problém byl asi od včerejška na serveru Garminu. Možná, než se tam zpracuje nějaká registrace, trvá to, či já vím. Každopádně, už se to stáhlo a aktualizovalo.
Děkuji oběma za pomoc a ochotu..
ppl
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2012, 23:38

Re: nejde aktualizace Nuvi 50LM

Příspěvekod freewall v 30.12.2012, 21:11

Taky se to stává, jsou to jen stroje, v každém případě je dobře, že už je to OK a že tě to dobře navede třeba na nějaký dobrý Silvestr :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron