Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Vše o podpůrném softwaru pro GPS a navigace

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gumídek v 20.5.2013, 22:16

Takže vyřešeno. Koupen a nainstalován Sygic Truck. Ten má fakt super vychytávky, je z něj úplně nadšenej. :grin:
Mou radost kalí jen to, že ačkoliv chtěl 32 Gb kartu, tak na ní si dá jen hudbu a filmy, protože u tohohle tabletu je to jen externí úložiště, a nelze dát na kartu mapy. Takže jsem tam nemohl dát celou Evropu, ale odebrat to, co nepotřebuje a kam nejezdí. Jugoslávii, Anglii, Irsko, Moldávii a tak...
Jakmile jsem se snažil tam nějakým způsobem dát karty, tak je Sygic nevidí(nelze tam dát ani ostatní programy, sw to neumožní, a programy na přesunutí programů a aplikací také externí kartu nevidí, jako by tam nebyla)...Ale když jsem měl Sygica v mobilu, tak tam mapy na kartu šly uložit...Ještě štěstí, že tenhle tablet má 5Gb vnitřní paměť...Ale celá Evropa je přes 5Gb...
Takže tímto děkuji všem za tipy a rady..... :palce: 8-)
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Scorpio_cz v 22.5.2013, 21:24

U některých Androidů který maj "velkou" vnitřní paměť se to bohužel chová podobně.
Mám Samsung Galaxy S3 a tam je to nemlich to samý, ten má 10GB vnitřní paměti.
Jakákoli instalace z Google Play na nic neptá a rve se na interní paměť bez možnosti přepnutí.

Vnitřní paměť je totiž namontovaná pod /storage/sdcard0/ takže se "tváří" jako SD karta :zamysl:
Ta skutečná SD karta je namontovaná pod /storage/ExtSdCard/ a skoro nic ji tam nevidí :shock3:
Rozhodně programy tam přímo instalovat nejdou :-P :-P :-P
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gumídek v 23.5.2013, 16:19

No to je "bezva".....Ty výrobci jsou fakt střelení....Že by nás připravovali na to, že přestanou sloty na kartu dávat do svých zařízení ??
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod ClonyXXL v 29.1.2015, 18:45

Gumajz píše:Neber, už jsem to vyřešil. nejdříve mu nainstaluji BOR, aby si ho vyzkoušel, pak Sygic zkušební verzi, a pokud si nevybere, tak skončíme u TomToma.... :zamysl: ....

Vím že už to máš vyřešeno - jen mě zaujala tvá poslední myšlenka, že skončíte u Tomtoma - asi jsi měl na mysli TT krabičku, protože SW pro truck asi neexistuje pro tablet, ne? Já nic takového nenašel - kamoš se taky ptá.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gumídek v 30.1.2015, 8:07

Všiml jsi si, že je to rok 2013 ?? V té době ještě byl TT celkem v poho. Dnes už ani náhodou.
A v tomto případě to dopadlo tak, že jsme tam dali starý BoR pro truck, ale to ještě nabyla Aponia. Čili úplně zbytečné rozebírání dva roky starého příspěvku. Dnes už je vše jinak...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod ClonyXXL v 30.1.2015, 11:03

Ale to víš že jsem si toho všiml.
Řešíte ve vláknu tablet, nejspíš s androidem, a já jak na sviňu bych to samé potřeboval vyřešit pro kamoša pro iPad.
Ta tvá myšlenka mě zaujala hlavně z důvodu, že netuším, jestli "tehdy" byl TT Truck pro android, protože teď momentálně je jedině tak samostatná krabička.
A jak říkáš, dnes už je vše jinak - jo, asi je. Ale pro iOS to ani dnes vůbec nevypadá růžově. Pro android je truck navigací několik, ale pro iOS je jich jako šafránu (BoR - a kdoví, jak to s ním vlastně do budoucna bude, Navigon Truck a Copilot Truck - mimo to že je drahý tak se mi moc nechce věřit, jak americká firma má skvěle pokrytou ČR třeba výškou mostů). A jestli bere mapy třeba od Navteq - není ničeho zárukou, protože třeba Dynavix taky bere mapy od TT - přitom v žádném TT jsem nikdy neviděl, že by přes náš panelák, který stojí minimálně 20 let vedl napříč chodník, jak zase pro změnu už několik let vidím v Dynavixu.
Tak kdybys měl třeba nějaký tip - dej vědět.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gumídek v 30.1.2015, 13:44

Ve verzi Truck vyhrál tehdy BoR, dnes Aponia. Takže Aponia Truck a mapy truck Sygic. Ty jsou fakt velmi dobré....
A na rozdíl od spousty map jsou omezení vidět přímo na mapě, když jedeš....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod ClonyXXL v 2.4.2015, 18:38

Tak jen pro info - nová Aponia už vydala i verzi Truck pro iOS :usmev:
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gumídek v 2.4.2015, 20:16

Takže už je komplet na všechna zařízení...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod kamioncz v 13.7.2015, 13:13

Zdravím,jezdím kamionem a porovnávám navigace pro kamiony,pro PC se mi jeví jako nejlepší polská AutoMapa EU a pro android používám Sygic Truck teď ve verzi 13.5 k plné spokojenosti
kamioncz
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13.7.2015, 13:04

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gebič v 21.11.2015, 19:59

Vlak! :cheers:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod libje v 15.1.2016, 15:44

Nemate nekdo prosim zkusenost se Sygic Truck a ADR kaminama ? Znamej porad neco shani, Sygic se mi libi takze bych mu jej doporucil, ale jezdi s ADRkem. Diky
Instalujeme IP kamerové systémy po celé České republice.
libje
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15.1.2016, 15:39

Re: Jaký je nejlepší sw pro Truck ??

Příspěvekod Gumídek v 28.1.2016, 15:50

Být tebou, bych zkontaktoval výrobce sw pro kamiony a zeptal se jich......
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Předchozí

Zpět na Ostatní software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron