Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Příspěvekod michalnero v 24.3.2016, 17:31

Zdravím :vino:
Hned na úvod řeknu problém ...z neznalosti a blbosti jsem si koupil špatnou navigaci. Chtěl jsem to nejlepší pro kamion, který řídím, a delší dobu se rozhodoval kterou. Nakonec jsem dospěl k názoru že nej volba bude od Garmin, konkrétně DezelCam LMT-D ..bývám často v Anglii kde jsem si jí i koupil. Až doma jsem zjistil, že jsem si místo DezelCam koupil NuviCam ..pro osobáky :mad2: :mad2: :mad2: Oni jsou totiž naprosto stejné a já neměl ponětí že ta verze existuje i pro osobáky.
A ted bych se rád zeptal ...je možné přehrát frimware, software nebo já nevím co a docílit tím abych získal to co jsem chtěl ??? Jedná se mi o ten profil trucku ..rozměry..váhy..rychlost ..atd. Na rovinu říkám, jsem pouze koncový uživatel, proto se obracím s radou sem.
Děkuji za případné nápady a rady. Děkuji Michal
michalnero
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24.3.2016, 17:13

Re: Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Příspěvekod Gumídek v 25.3.2016, 13:11

Pokusit se jí vyměnit za tu pro náklaďák...to by bylo nejlepší a nejjednodušší řešení....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Příspěvekod michalnero v 29.3.2016, 15:00

Ta výměna by stála 150£ navíc ..doplatek. Tohle nebyla zrovna rada k nezaplacení.
michalnero
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24.3.2016, 17:13

Re: Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Příspěvekod Gumídek v 30.3.2016, 6:35

Pochopil jsi, co se tím snažím říct ??
Že firmware nepřehraješ, takže jedině navi prodat, a koupit tu správnou, nebo prodat, koupit tablet a do něj nějakou navigaci pro Truck....
Ta doba, kdy s navigacemi šlo laborovat, přehrávat navigační sw atd, tak ta už uplynula....
Výrobci jsou úplně stejně chytří. Oni vědí, že by si lidi kupovali navigace pro osobáky, a měnili je na navigace pro náklaďáky...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Příspěvekod NicoleJS v 22.10.2016, 6:48

Firmware nepřehraješ. Garmin neběží na žádném OS typu Windows CE nad kterým by byla nadstavba pro navigaci. Software je vždycky pro konkrétní hardware takže nejde vzít sw dezlCam a nahrát do nuviCam zařízení. Respektive jo, jednou to jde. A pak z toho máš jen ne úplně levný těžítko.
NicoleJS
 
Příspěvky: 3
Registrován: 8.9.2016, 10:06


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron