Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Oregon600

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Oregon600

Příspěvekod Kennedy v 31.10.2016, 15:22

Zdravím. Mám problém s Garmin Oregon 600. Když přístroj zapnu a stojím na místě cca. po pěti minutách začne počítat rychlost i vzdálenost. A to i když stále stojím na místě. Rychlost osciluje někde mezi 0,2 - 5 km/h. Po řekněme hodině i delším čase je pak pohyblivý průměr cca. 1,4 km a celkový 0,9 km/h. Na mapě při zapnutí počítání prošlé trasy pak změť čar na místě kde stojím v okruhu asi 30 metrů. Tedy, když stojím na místě udává Garmin jako bych na tom místě ušel za hodinu asi kilometr. Pokud jedu na kole/jdu pěšky a dělám pauzy tak mi to díky tomu ukazuje nesmyslný pohyblivý průměr i dobu zastávek a pohybu.
Je tohle normální ?
Navigaci mám cca. rok. Byla zaslána na reklamaci, protože mi jednou zmizelo úplně menu + ten problém s rychlostí. V Garminu akorát nahráli novou aktualizaci, což zvládnu i sám :) a jinak je prý vše v pořádku. Byl jsem i osobně v jejich centru na Evropský, ale v podstatě je to nezajímalo.Rád bych kdyby i někdo kdo používá stejný typ napsal zda to je normální či nikoli. Přikládám screenshoty ve formátu rar a budu vděčný každému kdo se na to mrkne. Jde mi hlavně o to, zda jsem blbej já nebo na to Garmin dlabe. Mám u nich pocit strkání hlavy do písku, lepší, kdyby mi na rovinu řekli, že to je chyba, ale záruka se na to nevztahuje než tohle ...
Děkuji.
Přílohy
Garmin-chyba.rar
(456.65 KiB) 1132 krát
Kennedy
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31.10.2016, 15:10

Re: Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Orego

Příspěvekod Rubic v 7.1.2017, 9:53

Ahoj,tazatel již pochopil vlastnosti navigace Oregon 600, vysvětlení nalezl na http://www.geocaching.cz/topic/28408-or ... ntry454952
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků