Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 23.4.2018, 11:16

POZOR !!
Byl prodloužen úsekový radar, resp. úsek radaru V Holešovičkách, z centra. Nyní začíná tento úsek již na mostě Barikádníků...
Takže si dávejte pozor !!!
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod konf14 v 6.5.2018, 23:41

Něco mi tady nesedí...
To znamená, že pro ty, co se vynoří z Blanky, úsekové měření neplatí? Maximálně že se musí kontrolovat u konečného úsekáče - kdyby náhodou měl také funkci okamžitého měřáku?
Tento způsob měření zdá se mi poněkud nešťastným..
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod stst2 v 10.5.2018, 7:23

Je to divné. Nezdá se mi, že by tak snadno vzdali balíku peněz. Vždyť radary jsou více méně pouze šrajtofle pro sponzorování policie. Jsou většinou na úsecích, kde se dají bez problémů pořádat závody Formule 1.
A není třeba možné, že by koncový radar v Blance byl zároveň počáteční k tomu u Bulovky?
Já vím, je to šílený nápad... :usmev:
stst2
 
Příspěvky: 120
Registrován: 17.9.2016, 9:04

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gebič v 11.5.2018, 22:54

konf14 píše:Něco mi tady nesedí...
To znamená, že pro ty, co se vynoří z Blanky, úsekové měření neplatí? Maximálně že se musí kontrolovat u konečného úsekáče - kdyby náhodou měl také funkci okamžitého měřáku?
Tento způsob měření zdá se mi poněkud nešťastným..


Sedí nesedí, já jsem spokojený... A je to logický krok. Protože kolik ovcí si všimne změny? :osli:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gebič v 11.5.2018, 22:56

stst2 píše:Je to divné. Nezdá se mi, že by tak snadno vzdali balíku peněz. Vždyť radary jsou více méně pouze šrajtofle pro sponzorování policie. Jsou většinou na úsecích, kde se dají bez problémů pořádat závody Formule 1.
A není třeba možné, že by koncový radar v Blance byl zároveň počáteční k tomu u Bulovky?
Já vím, je to šílený nápad... :usmev:


Až bude něco zalité v betonu, bude okamžité měření. Zatím tam nic není, takže z Blanky jako pán bez otravné a nesmyslné 50!! :osli:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 12.5.2018, 9:30

Přesně tak. Kamery jsou ze starého výložníku sejmuté. Takže kamery ne.... Takže hlídat okolí a uvidíme. Včera jsem měl linku 201, takže jsem měl zase šanci to celé prohlédnout. Žádné výřezy v asfaltu, takže uvidíme, co a jak bude dál....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod konf14 v 12.5.2018, 18:35

Gebič píše:takže z Blanky jako pán bez otravné a nesmyslné 50!!

Asi za měsíc tam pojedu, tak to vyzkouším v praxi (jestli to do té doby nezmění).
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod konf14 v 26.5.2018, 20:06

Dneska jsem jel do Prahy, ale zakufroval na Smíchově a namísto do Strahovského jsem najel do Mrázovky. Takže namísto přes Blanku a Holešovičky jsem se vracel přes Baranďák a Jižní spojku. Čili nevyzkoušel devadesátku v úsekáči... :usmev:
Ale cestou tam jsem někde pod Bulovkou zaznamenal kamery, které tam dřív nebyly. 3 kamery, příčné čáry v pruzích a na sloupu 3 čidla - vypadalo to úplně přesně stejně jako ty radary EU o kus dál.
Nemám autokameru, takže nemůžu přesně označit místo. Kdo tam jezdí, prosím, prozkoumejte to.
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 26.5.2018, 21:55

Teď jsi objevil Ameriku....O tom mluvíme ...Na mostě začátek a u Bulovky je konec úsekáče ...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod konf14 v 26.5.2018, 22:31

Tu Ameriku sis mohl odpustit, v tom případě ty jsi objevil Sovětský svaz...Tady se bavíte o směru z centra a já o opačném.
Napsal jsem to sice blbě, ale dalo se to odvodit z textu. Směrem tam myslím směr do centra. Někde pod Bulovkou jsem zahlídl kamery a vypadaly úplně přesně stejně jako ty radary EU co jsou zaznamenány o něco níž - před odbočkou do Blanky. Ony vlastně vypadaly úplně přesně jako ty co jsem pak cestou zpět viděl na Jižní spojce. A ty byly označené jako úsekáč.
Prohlížel jsem Panoramu i StreetView (obojí z loňského léta), ale ty vrchní kamery neobjevil, pouze ty spodní. A všichni Pražáci tam jeli padesátkou jako připosraní, tak možná z toho také udělali úsekáč a mezi místními se to už rozkřiklo...
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 27.5.2018, 11:57

Jasně, ty něco napíšeš zmateně, ale mně hned sepsuješ....Posluž si.
Kdybys napsal srozumitelně Holešovičky do centra, asi nové kamery, cca na tom a tom místě, zkuste to někdo ověřit, tak smotáš dohromady Mrázovku, Strahovský tunel, devadesátku, atd....A když já zareaguju nějak, tak místo slušné odpovědi blbé kecy....
Já nemohu za to, že přirovnání o objevení Ameriky tě uráží. Nevím proč, je to ustálené rčení. Jen jsem nepochopil ten Sovětský svaz. O něm existuje také nějaké ustálené rčení ?? Pouč mne prosím. Já ho neznám...
Jinak, abych se vrátil k těm kamerám. Až tam pojedu směrem dolů, tak se podívám.....a zkontrolují i umístění horního Strategického úsekového detektoru. Dříve úsekový radar EU....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod konf14 v 27.5.2018, 13:10

Nemyslím si, že to bylo natolik zmatené aby tě to opravňovalo k "ustálenému rčení". Musím to napsat úplně stejně: místo slušné odpovědi blbé kecy....
Bez té Ameriky bych to bral jako normální reakci a neparafrázoval "zemi, kde včera znamená zítra".

První odstavec byl pokračováním mého předchozího příspěvku, kde jsem plánoval vyzkoušet jestli funguje nebo nefunguje úsekové měření při výjezdu z Blanky, což jsem kvůli zakufrování na Smíchově neudělal.
Druhý odstavec navazuje na první, takže sousloví "cestou tam" znamená "cestou na Smíchov". Obracel jsem tím na místní, kteří zajisté vědí, že na Smíchov se jezdí Holešovičkami dolů.
A svou větu "napsal jsem to blbě" bych upravil na "nenapsal jsem to úplně polopaticky".

Ale teď, když zmiňuješ "umístění horního Strategického úsekového detektoru" připouštím, že to mohlo být i tam. Jak jsem psal, nemám autokameru a když přijedu večer domů (a za ten den v Praze jsem toho viděl tolik), tak si už podrobnosti nevybavuji.
Prostě jsem jel, viděl kamery a příčné čáry a navigace mlčela. Přitom jsem všechny radary aktualizoval před týdnem a ten dolní SÚD mi to ukázalo správně.
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 27.5.2018, 13:40

Tak jsem se byl V Hlošovičkách podívat, protože mi to nedalo. Obětoval jsem čas i peníze. Zbytečně. Jelikož tam jezdím často s busem, tak ve mně ta zpráva vyvolala pocit, že jsem něco přehlédl. Ne, nepřehlédl. Je tam vše při starém. Takže odvolejte poplach, nic se t nezměnilo......
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 27.5.2018, 13:44

K té aktualizaci. Když nemáš tyto dvě měření sloučené, tak se ti nic neozve. Ti, co vědí, že kdykoliv se kterékoliv měření může překlopit z úsekového detektoru do "ostrého" radaru, tak pro jistotu slučují. Nikdo nemá povinnost dnes uvádět umístění radaru kdekoliv, takže proto. Toť vše. Zbytek komentovat nehodlám. Když někdo mele dokola to samé, nemá smysl na to reagovat.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Prodloužení úsekového radaru V Holešovičkách z centra

Příspěvekod Gumídek v 27.5.2018, 13:45

A omluvte chyby. Píšu z mobilu, a ten mi neumožňuje opravit přidaný příspěvek....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Další

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků