Pražské radary bez pokut

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Pražské radary bez pokut

Příspěvekod stst2 v 17.9.2019, 21:09

Použil jsem titulek jako z bulváru - situace je trošku jiná. Ale prý u některých radarů v Praze nelze vybírat pokuty kvůli zanedbané údržbě.

O které radary jde, Lišková odmítla potvrdit. Podle informací Novinek by se neměly od začátku roku vybírat pokuty z radarů v tunelech Mrázovka, Zlíchov a ve Strahovském tunelu, od srpna pak z radarů na Průmyslové, na Jižní spojce a v Poděbradské ulici. Od září přibyly další.
Náměstek primátora pro dopravu Adam Scheinherr míní, že certifikace budou v pořádku do několika týdnů.


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pr ... u-40296827

Takže zlaté časy asi za chvíli skončí... :(
Ale Pražáci, zapracujte na sobě. Každý známý má nějakého známého a ten má zase známého...
Je tady spousta lidí, kteří se chlubí tím, že jsou z Prahy, tak se musíte dostat k informacím z dopravního odboru magistrátu. A dostat se k nim včas. Že Jižní spojka od začátku roku nepokutuje, to se mohlo hodit i mně... :koul:

Například já se dostal podobným způsobem k informaci, že úsekáče v Desné měří okamžitou rychlost. Známý má šváru policajtem a ten to tvrdil. Takže jsem rozhodil sítě, vysvětlil několika lidem, u kterých je šance, že tam tudy pojedou, jak se pozná MOR a čekám na feedback. I když to nebude zase až tak důležitá informace. Nevím jak kdo, ale já už automaticky u úsekáče předpokládám MOR - Praha mne vycvičila... :palce:
stst2
 
Příspěvky: 120
Registrován: 17.9.2016, 9:04

Re: Pražské radary bez pokut

Příspěvekod Gumídek v 18.9.2019, 19:12

A ty jsi si nezvykl na to, že už to dlouho zde funguje pouze tak, že se stahuje a pracuje zde pouze pár lidí ??
Vždy o něco požádám, a ozveš se ty, konf14, a pár dalších lidí....a to je vše....
A chtít na pražském magistrátu informace je úplně zbytečné. Protože odpovědi jsou tak všeobecné, že jsou úplně k ničemu..... Takže mám informace jedině, když mne informuje někdo ze známých....nebo když je přinese někdo z těch pár aktivních uživatelů/správců...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Pražské radary bez pokut

Příspěvekod stst2 v 18.9.2019, 19:35

Nemyslel jsem oficiální informace, je mi jasné, že z nich koudné slovo nevypadne. Ale pražský magistrát bude určitě hodně nafouklý úředníky a ti musí mít určitě nějaké známé, a známé známých... atd. atd. :usmev:

A co takhle dávat k dispozici radary jen za odměnu? Děláš něco? Dostaneš se k informacím! Neděláš? Trhni si!

Já vím - mišn imposibl... :(
stst2
 
Příspěvky: 120
Registrován: 17.9.2016, 9:04

Re: Pražské radary bez pokut

Příspěvekod Gumídek v 20.9.2019, 16:55

Dle informací získaných :
Změna : Magistrát se snaží znovu získat co nejrychleji certifikaci, aby bylo možné obnovit poikutování za rychlost...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron