Off Topics...
Odeslat odpověď

Novinky - budoucnost

13.7.2007, 12:23

Co nás všechno nečeká - http://mobil.idnes.cz/revolucni-format-navigace-je-za-dvermi-sipky-uvidite-primo-v-realnem-obraze-1bh-/navigace.asp?c=A070709_124749_navigace_lhc . :!: :koul:

Re: Novinky - budoucnost

13.7.2007, 13:40

O tomto já přemýšlím už asi rok, s tím rozdílem, že (IMHO) navigační údaje se budou promítat přímo na přední sklo, tzn. do reálného provozu... 4lověk tak bude civět na dopravní situaci před vozem a do něj se bude kreslit linie, kudy jet a kam se řadit.

Re: Novinky - budoucnost

13.7.2007, 13:58

Je tam zmínka, že BMW již něco takového používá či testuje. Je to zajímavá myšlenka, kterou si dovedu představit. Jenom nevím, zda by mi to nevadilo, jsem purista v čistotě předního skla. Takové promítání by mi možná vadilo.
Ale to je pouze spekulace.

Re: Novinky - budoucnost

13.7.2007, 16:34

tak tak rossi - přesně o tomto jsem už před cca rokem snil na CE4YOU :palce:

Re: Novinky - budoucnost

17.2.2008, 13:08

Jirásek píše:Je tam zmínka, že BMW již něco takového používá či testuje. Je to zajímavá myšlenka, kterou si dovedu představit. Jenom nevím, zda by mi to nevadilo, jsem purista v čistotě předního skla. Takové promítání by mi možná vadilo.
Ale to je pouze spekulace.


HUD nevadí v bojových letadlech, v mercedesech nevadí promítání obrazu z FLIR kamery na přední okno, takže tohle by se zvládlo taky :-) Horší je, když to začne kecat :-) Otázka je, kdy se v autech zavedou přilbové zaměřovače ;-)
Odeslat odpověď