Radary do MioMap v3.2

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Radary do MioMap v3.2

Příspěvekod tomas baran v 25.11.2007, 17:11

Dobrý den,potřeboval bych bych poradit,jak můžu stáhnout z poi.cz radary do pda mio p560 s pogramem MioMap v3.2? jsem úplný :?: začátečník. Dík
tomas baran
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23.11.2007, 18:28

Re: Radary do MioMap v3.2

Příspěvekod Henry v 25.11.2007, 20:26

Do složky MioMap/miotc/pois nahrej přiložený soubor SpeedCams.mtc (zkomprimovaný do ZIPu) - jde o právě vygenerovaný soubor aktuálních radarů odsud. Předtím si někam zazálohuj původní soubor SpeedCams.mtc - obsahuje radary ostatních zemí Evropy + plus některé v ČR.
Na netu je ještě možno "sehnat" ne tak aktuální radary ve formátu POIUpdates.upd, které ale mohou zpomalovat navigaci, protože tento formát je neoptimalizovaný (ale jde ho používat zároveň s evropskými radary, i když se pak ty některé české zdvojují).
Bohužel se u českých radarů zde příliš nezavedlo nastavení úhlu a směru měření, takže je v přiloženém souboru jen sporadicky.
Přílohy
SpeedCams.zip
(13.72 KiB) 1010 krát
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Radary do MioMap v3.2

Příspěvekod tomas baran v 26.11.2007, 11:41

Díky Henry,právě jsem provedl instalaci a je to funkční. Akorát jsem prolítnul jen v navigaci a u většiny nesedí směr ani rychlost. Jen bych se zeptal na radu.jak tento soubor vygenerovat,abxch příští aktualizaci zmáknul sám. Mám ještě soubor z GPS-SUPPORT.EU,ale ten se mi nezobrazil,ani jeden radar. Měl jsem obavu,že jsem úplný :lol1:
tomas baran
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23.11.2007, 18:28

PDA s MioMap 3.2 radary

Příspěvekod josfiala v 22.5.2008, 9:39

Mohu poprosit o radu do které složky nakopírovat radary v PDA s MioMap?
/popřípadě v jakém mají být formátu /
V rootu karty mám složku Mio a po rozbalení této jsou tu pouze složky:
lang
maps
sceme
voice
data.zip
knihovny,exe atd.

Děkuji za radu.

Edit Jirásek: Nevím, proč zakládáš nové vlákno, když to tady již je. Přesunuji. Příště se nejdříve trochu podívej, nebo použij Hledání. Dle data registrace nejsi zrovna začátečník. :lol1:
josfiala
 
Příspěvky: 33
Registrován: 24.6.2007, 17:40


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron