Slucovani a stazeni radaru v txt

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod svatonlu v 29.11.2007, 18:04

Zdravim, mam problem s timto, proste mi to nejde, at delam codelam. Hazi to error, muzete pomoci. Diky

phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 370: fopen(poi/download/8921/speedcameras.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 373: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 374: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 377: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 378: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 379: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 380: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 383: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2899)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 384: fopen(poi/download/8921/speedcameras.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 385: fread(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /data/www/virtuals/poicz/html/newpoi/generfile.php on line 386: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource
svatonlu
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22.11.2007, 9:51

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod Docent v 29.11.2007, 18:16

Zapomněls tady nechat odkaz na svoji věšteckou kouli, aby se admini mohli podívat, v jakým prohlížeči a na jakým OS to stahuješ...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod svatonlu v 29.11.2007, 18:30

Firefox 2.0.0.10 a win XP, zkousel jsem i IE7 a taky stejny error.

Jeste pro jistotu postup:
1) Slucovani kategorii
2) vyberu TXT
3) oznacim radary
4) napisi dole nazev a kliknu na vytvorit...Diky
svatonlu
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22.11.2007, 9:51

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod Docent v 29.11.2007, 19:07

Jsem asi natvrdlej (to bude tím litránkem Rýnského ryzlinku v bříšku :mrgreen: ), ale proč to děláš takhle složitě? když se přihlásím, tak mám v odkazu "online POI" hned nahoře ikonu "iGO radary" a po jejím kliknutí se mně všechny radary pro iGO v .txt souboru stáhnou...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod svatonlu v 29.11.2007, 19:58

ajo, diky, ale stale mi to hazi ten error :-(
svatonlu
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22.11.2007, 9:51

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod Henry v 30.11.2007, 10:38

Opraveno
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod svatonlu v 30.11.2007, 11:22

uz to beha, diky moc...
svatonlu
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22.11.2007, 9:51

Re: Slucovani a stazeni radaru v txt

Příspěvekod dadacek v 27.2.2008, 23:06

Docent píše:Jsem asi natvrdlej (to bude tím litránkem Rýnského ryzlinku v bříšku :mrgreen: ), ale proč to děláš takhle složitě? když se přihlásím, tak mám v odkazu "online POI" hned nahoře ikonu "iGO radary" a po jejím kliknutí se mně všechny radary pro iGO v .txt souboru stáhnou...

Nemohu si pomoct, ale já to nikde nevidím :zamysl:
Můžeš trochu popsat, kde přesněji to je..? Pokud to už nebylo zrušené..
TomTom ONE v3 (soft 8, mapy 7)
Mio A701 TT6, iGo2006, iGo 8 ke všemu mapy ČR - možná staré ale zatím jsem dojel :D
dadacek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 16.11.2007, 16:21
Bydliště: Brno


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků