Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 7.12.2007, 2:32

Takže je zatím vypnutý.Ne,že tam není........
http://melnicek.cz/node/1955
Že by přišel rozum...
http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/ ... oleni.html
Podobné - Znamej jezdí z Neratovic a na přejezdu platil,skusím vysondovat na kterém.Není to prý poprvé co tam měřili.
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Baharis v 7.12.2007, 7:20

Crusy píše:O tom jsem vážně nepsal,ale projednávala se tu upozorn.cedule jiná jestli je nebo není "pravá".Napsal jsem ve smyslu pokud se neví,tak bych to zatím nechával jak to je....
Já si myslím, že tento postoj je rozumný, nevím proč by tě měl někdo kamenovat. Ale chybička se vloudit může. Nech to tak a jedeme dál.
Ty linky co jsi vystavil jsou zajímavé. Jen kdyby člověk měl čas to všechno sledovat a číst.... :cry:
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 7.12.2007, 9:46

JJ,.S těma radarama je a není problém,každej má jinej "úhel pohledu".
Myslím si,že to měření nakonec stejně půjde přes soukromou sféru.Firma nainstaluje,policajti zapečetěj a bude se fotit.....
Já na to přišel skoro náhodou,tedy ten Mělník, :a ty Neratovice..jak jsem psal.Jinak díky za práci co všichni odvádíte.....Díky. :palec: :pc: :palec: :?:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod TheMylan v 7.12.2007, 10:07

Baharis píše:Baharis je v dobrém rozmaru, Baharis dovolí. :grin:
Tak si vezmime ten radar 7900 v Petrově. Fotky jsem dodal, může být tak 50 metrů za cedulí, snímací kamera je namířena tak 20 metrů pře něj. Kam by jsi jej tedy zařadil?


Podle mě je to ukázkový případ atrapy, která pouze straší :o
Všiměte si kam se kouká "kamera" a kam kouká "bradavice", kamera dobrý, ale bradavice, ta je namířena vodorovně, podél krajnice a i dost vysoko, tam nemůže přeci nic moc vidět...
Opravdový stacionár je dost drahý, tenhle je tam vystaven na pospas případné demolici, stačí zatáhnout za kabel od bradavice...
Cedule s nápisem už nezabírají, z pomocí informačních cedulí se někde pořádají i soutěže kdo natočí víc...
Tohle je prostě upgrade z demo bubáka na full bubáka a v odkazech od Crusyho se dovídam o dalším prvku a to jakože blesku... :osli:
Ale jestli smazat nebo ne, to je těžké rozhodnutí.... asi bych je zatím projistotu ponechal a bude záležet jestli se nebudou množit nebezpečně rychle a hlavně aby se tedy daly porovnávat podle fotky.....
:shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
TheMylan
 
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 13:15
Bydliště: Brno

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Baharis v 8.12.2007, 0:19

Já beru, že to s těma bubákama může být pravda. Dobře.
Ale jsem šťoura. Pokud by tato konkrétní bradavice byla nefunkční, přeci by neukazovala aktuální rychlost projíždějících vozidel. A to teda ukazuje. A správně.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Baharis v 8.12.2007, 0:43

Co se týká kamer. To má několik odpovědí a všechny jsou negativní.
- Sledovat bezpečnostní pásy můžou všechny kamery MP po městě. Budeme je tam dávat? Nebudeme! Když pominu to, že moderní není jenom nekouřit, ale i vázat se.
- Když mě navigace zahouká semaforový radar. Začnu se poutat? Nezačnu! Budu si dávat pozor, abych nedej bože nějakým nedopatřením nepřejel červenou.
- Obecně to platí i o častých policejních kontrolách. Nebudu hledat souvislost s hlášením o radaru a nějakou kontrolou. Stejně mě to nic neřeší. Nemám důvod tuto kontrolu objíždět po okolních vesnicích. Auto ani půl miliardy jsem neukradl.
Pokud přesto má někdo potřebu tyto místa zmapovat, může si je vzít na starosti a vytvořit novou kategorii. Já si ji stahovat nebudu. Pro někoho ale význam mít může.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 8.12.2007, 6:27

Mimo jiné všechny ty kamery /u nás/ jsou schopny zaznamenat mimo jízdy na červenou i rychlost..
Pro FerduXXL....Tak ten radar Mělníce ne že není,ale opravdu je akorát,jak je výše uvedeno ZATÍM neměří!Což prozatím beru,že se přidávat nemusí,ale proč hned píšeš,že neexistuje a nikdy nebyl s tolika vykřičníkama..??? :zamysl:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Baharis v 8.12.2007, 23:39

Nevím jestli to je k smíchu, ale já se smát musel. Musel jsem se smát "kultuře" některých uživatelů, kteří užívají plody naší práce.
Měl jsem představu, že po zaregistrování si noví uživatelé projdou diskuse, FAQ a Zásady užívání. Že dle nadpisů jednotlivých sekcí a témat sami pochopí, kde jaké otázky klást. Zatím to tak bylo. Leč tomu je konec. Nová vlna uživatelů nechápe, že pokud se chci ptát na Garmina, jdu do Garmina. Pokud na TomToma, jdu do TomToma, pokud na užívání jdu do Užívání. Neví k čemu slouží okýnko "Hledej" a že když do něj napíše třeba "MIO", že mu vyběhnou desítky odkazů do diskusních vláken.
Ale dávejte si pozor. Pokud je na to (možná příliš stroze) upozorníte, můžete dostat i takovouto zprávu:

"Nemám slov. Tak ty pitomče jeden když už tady chceš machrovat, tak napiš odkaz kde to najdu, když to nechceš vysvětlovat znovu. Myslíš si že jsem úplný debil a nehledám tady tu zkurvenou informaci už od 10 hod ráno ? A když potom napíšu dotaz, tak takový zkurvyzmrd jako ty mi to zruší."

Je to k smíchu, nebo k pláči? :zamysl:
Netřeba prosím reagovat, budeme pokračovat v tom, pro co tato sekce byla vytvořena. Pokud bych chtěl reagovat, tak to udělám....
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod freewall v 8.12.2007, 23:55

To je teda síla, Baharisi je jiná doba....... ovšem neznamená to, že lepší :zamysl:
Slušnost dnešní mladí znají hodně málo, pokora k lidem a přírodě veškerá nulová, hlavně všechno mít teď a hned
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Docent v 9.12.2007, 0:02

K pláči. Já už to třeba na nejmenovaném fóru pro PDA částečně vzdal. Ty samé otázky, pořád dokola jak u blbejch na dvorečku. A pokud možno, pro jistotu, nejméně ve 2 různých vláknech. A ještě nejlépe s nějakým co nejobecnějším názvem, ať se na to podívá co nejvíc lidí, on už se někdo chytí. Takže "Prosím pomoc", "Nejede to"... Otázka psaná slohem žáka 3. třídy silně zvláštní školy, takže člověk vůbec nechápe, o co dotyčnému jde (a už vůbec ne, jak dotyčný exot může používat zařízení, jako je PDA). Prostě svět se v prdel obrací :KO: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Gumídek v 9.12.2007, 6:01

Docente,já s tebou v mnoha věcech nesouhlasil.Ale teď,teď ti dávám zcela za pravdu 8-) . Setkávám se s tím skoro denně a skoro všude.Sprostota,nadávky a ztráta pudu sebezáchovy(protože pokud na mne někdo vletí s takovými výrazy a nehodlá se uklidnit,a ještě přidá,je mi líto-Na hrubý pytel hrubá záplata. :-P ..). No nic,ať si trhnou nohou,a jdou otravovat jinam....Ale je mi líto českého jazyka,jak ho przní :pistol: .Chudák Komenský....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 9.12.2007, 10:33

Co dodat..!!"Vůl zůstane volem a život jde kolem dál.."...Eště,že to tu je tak KRÁSNĚ všechno popsaný,nezatěžuj se takovýmito inteligenty,je jich tu víc takovejch arogantních "lidí".Těm ostatním ještě jednou díky za to,že to tu je :palec: :palec: :?: :?:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod MilanSu v 9.12.2007, 10:54

Zpátky k radarům - trochu jsem teď nepoužíval TomTom, ale Garmin. Teď jsem zase zkoušel TomTom, nešlo by udělat něco jako pro Garmin, stáhnout radary včetně bmp a ogg podle typu a rychlostí. U Garmina je super že hlásí Mobilní radar 50 ....
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 9.12.2007, 11:21

Někde něco o tom tu už bylo.. :mrk:
No bůh žehnej tomu,kdo si s tím dá tu práci....
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod MilanSu v 9.12.2007, 11:30

No práci, v podstatě to jede pro Garmin, cili pro Henryho to znamena udelat vystup misto .gpx v ov2 (podle mne to stejne transformuje z ov2 do gpx), bmp jsou stejny a z mp3 udelat ogg. Nejak prace to samozrejme je. Ale protoze ted testuji 3 navigace (Garmin, TT a Mio), tak zatim nejlepsi upozorneni na radary je u Garminu (hlasi typ a rychlost). U Mia pouze typ, rychlost vidim na displeji, u TT zatim (pokud si stahnu ogg) taky jenom typ
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

PředchozíDalší

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 2 návštevníků

cron