Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod rossini v 9.12.2007, 11:39

U toho TomTom nás to už rok "dráždí", zkoušeli jsme to a na "cosi" jsme narazili. Ale ještě to probereme, protože mě znovu něco napadlo :mad:
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 9.12.2007, 12:47

:?:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Henry v 9.12.2007, 14:07

Můžete využít stažení radarů pro CheckPoint anebo POIWarner (co vám bude více vyhovovat...) - v ZIPu dostanete ov2 rozdělené podle rychlosti i s ikonkama (ogg a vlastně i bmp, tam ale můžete přece nahrát jen jednou a dodávat pouze aktuální ov2).
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod MilanSu v 9.12.2007, 23:56

No tak to jsem netušil, já myslel že bych musel exportovat všechny GPX z Garmina do OV2. BMP jsou jasné, předělal jsem MP pro Garmin na OGG a dávám k dispozici.
Přílohy
RadaryOGG.zip
(741.5 KiB) 1572 krát
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod TheMylan v 10.12.2007, 16:03

Baharis píše:Já beru, že to s těma bubákama může být pravda. Dobře.
Ale jsem šťoura. Pokud by tato konkrétní bradavice byla nefunkční, přeci by neukazovala aktuální rychlost projíždějících vozidel. A to teda ukazuje. A správně.


Jsem o5 zde a tak se ještě vracím k těm bubákům... Já tuto bradavici můžu považovat za atrapu, páč o měření rychlosti se může starat senzor ukryt přímo v informační tabule a nebo v krytu připomínajíci kameru, která ve skutečnosti kamerou být nemusí... Ale to už jsem zde psal a stačilo...
Tolik k bubákům a věřte, je jich spousta, protože to jako bubák funguje výborně....

:shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
TheMylan
 
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 13:15
Bydliště: Brno

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod FerdaXXL v 11.12.2007, 16:11

Baharis píše:Baharis je v dobrém rozmaru, Baharis dovolí. :grin:
Ale vážně. Opravdu nechci, aby se jednotlivé topicy radarů zahlcovaly všeobecnou diskusí. Snad to je i trochu logické. Ale tady, tady můžeme kecat dle libosti. O radarech.
Dobá. Beru to, že můžeš mít pravdu. Může být. Tak si vezmime ten radar 7900 v Petrově. Fotky jsem dodal, může být tak 50 metrů za cedulí, snímací kamera je namířena tak 20 metrů pře něj. Kam by jsi jej tedy zařadil?

Jinak FerdaXXL slíbil, že začne s nějakým přehledem, jak který radar vypadá. Děje se něco, nepotřebuje pomoct? Ferdóóó!!!


Ferda je na příjmu. Jen musí vzít foťák a vyrazit do ulic. Nebo jestli bude mít někdo nějaké pěkné fotky pošlete mi je na email. Takový stručný přehled by tu určitě neškodil mám jistou představu. Jakmile někdo neznalej uvidí „cokoli“ připomínající něco jako kameru hned to sem flákne. Dokonce jsem nesčetněkrát viděl, jak mi můj tomtom krásně ukazoval kdy bude další semafor. Někdo zadal všechny semafory v jednom menším městě automaticky do kategorie semaforových radarů …… Prostě síla a je tady toho mnohem víc.
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Baharis v 11.12.2007, 20:10

No to jsem rád že žiješ. Už jsem měl obavy... :mrk:
Nevím nakolik se tvá slova o pomoci setkají. Znáš to. Ale určitě budeme rádi, když někdo něco dodá. Já tu v okolí nemám nic. To víš, někdo říká vidlákov, někdo malebný kraj vinic. Ty na tom v každém případě prosím tě dělej. A nemusí to být kompletní, stačí začít a pomaličku přidávat. A třeba i to, co NENÍ radar, pouze kamera. Mám představu že by to bylo uzamčené, stále nahoře, aby se každý zadavatel nového radaru mohl kouknout, co to vlastně viděl.
Díky moc a držím palce :palce:
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod FerdaXXL v 11.12.2007, 22:01

tak nejak bych si to predstavoval ... :palce:
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Baharis v 13.12.2007, 17:36

GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod FerdaXXL v 13.12.2007, 21:36

:lol1: i mistr tesar se utne ...
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Docent v 14.12.2007, 0:07

njn, to je ta výhoda TomToma, nepotřebuje znát napřed zemi jako iGo... BTW mně už se stalo něco podobného, naštěstí jen při plánování, kdy se mně nezdála délka trasy, takže jsem si ji prohlédl a bylo jasno... 2 vísky stejného jména, jedna v Čechách, druhá na Moravě...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Crusy v 14.12.2007, 9:47

Tak pozor až pojedete do Prahy..je nejen na Slovensku..! :jupi: :chlamani:
Obrázek
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod vrána v 22.12.2007, 0:17

:zub: :haha:
Si kurňa mysliš, že mam ponorku či co? :lol1:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Gumídek v 22.12.2007, 7:50

Proto zadávám Praha CZ........
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod FerdaXXL v 29.12.2007, 19:42

Crusy píše:Mimo jiné všechny ty kamery /u nás/ jsou schopny zaznamenat mimo jízdy na červenou i rychlost..
Pro FerduXXL....Tak ten radar Mělníce ne že není,ale opravdu je akorát,jak je výše uvedeno ZATÍM neměří!Což prozatím beru,že se přidávat nemusí,ale proč hned píšeš,že neexistuje a nikdy nebyl s tolika vykřičníkama..??? :zamysl:


Crusy nepleť si dojmy s pojmy!

Pokud je to připomínka k neautorizovanému radaru na Mělníku. Neautorizoval jsem radar na Mělníku, protože byl umístěn sice před kolejemi, ale v jiné tudíž špatné ulici a to v ulici Kokořínská proto jsem napsal to co jsem napsal. (byl jsem se tam i osobně podívat) Ten pravý radar je v ulici Na Malém Spořilově u ulice Řipská !!!!!!! před vlečkou. Takže se prosím Tě už prober !!!!!!! Mělník znám jako své boty několik let jsem tam pracoval a bydlí tam moji rodiče takže i když jsem z Prahy tak na Mělník jezdím velice často. A pokud nevíš k čemu složí za slovem vykřičník tak někoho popros ať Ti to vysvětlí. Dále bych to v Tvém případě raději nekomentoval !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokud máš i tak problém napiš mi PM rád vysvětlím jaký mají význam vykřičníky a možná se zmíním i o otaznících ten vypadá takto ?
Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....
Obrázek
PS: Sori sa chibi a hrupki
FerdaXXL
 
Příspěvky: 90
Registrován: 11.1.2007, 7:08
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron